5th Corner Hotel
***
Zagorodny Prospekt 13, Saint Petersburg, Russian Federation, 191002
Online rezervace. Ceny od RUB2167.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od RUB2,167
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The 5th Corner Hotel is a 3-star hotel located in central St Petersburg, just ten minutes away from Nevsky Prospekt and easily within walking range of the city's lively business and cultural districts. The Vladimirskaya and Dostoevskaya metro stations are both very close to the hotel.

Each of the 49 comfortable guestrooms of the 5th Corner enjoys a warm, contemporary-style décor. All are appointed with stylish bathrooms and air conditioning. In addition, wireless internet access is available. Guests can also enjoy a delicious breakfast served every morning.

Furthermore, after an active day of sightseeing or meetings, guests of the 5th Corner Hotel can enjoy contemporary fusion cuisine at the in-house restaurant. Whether travelling for business or leisure, the 5th Corner Hotel is the perfect base from which to discover the magic of St Petersburg.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v 5th Corner Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • St. Petersburg, Russia (LED-Pulkovo) - 9.20 mi
  • St. Petersburg, Russia (RVH-Rzhevka) - 9.21 mi
  Muzea
  • Arctic and Antarctic Museum - 0.43 mi
  • Anna Akhmatova Literary and Memorial Museum - 0.69 mi
  • State Russian Museum - 0.91 mi